Praktycznie czyli jak?

Na dobry początek chcemy się poznać!

Pierwsze miesiące naszej pracy polegają na zbadaniu indywidualnych zasobów i mocnych stron ucznia/uczennicy. Dbamy o to, by był to proces dostosowany do potrzeb, możliwości i  wrażliwości danej osoby. Stanowi to punkt wyjścia do dobrego zaplanowania dalszej pracy w sposób efektywny i możliwe spersonalizowany.

Porozmawiajmy.

W RAMACH DNI PRAKTYCZNYCH rozszerzamy przedmiot Biznes i zarządzanie, bezpośrednio przyglądając się różnym środowiskom pracy.

Organizacja szkolnej codzienności.

Poranki rozpoczynamy łagodnie od spotkań indywidualnych i mentoringów.

Zajęcia lekcyjne rozpoczynają się o 10:00 – to służy wszystkim, którzy mają problemy z porannym wstawaniem lub muszą dotrzeć do szkoły z odległych dzielnic.

W trakcie zajęć robimy sobie 30 minutową przerwę regenerację i obiad, a lekcje nie trwają dłużej, niż do 15:30.

Zobacz jak działamy

Pierwszy rocznik LP to #dwudziestka uczniów, #dobraedukacja nie ma końca!